Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Klonowa

Babiczki, łódzkie

  • 210 000 zł
  • 930 m²
  • 226 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Rogala

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Klonowa

Babiczki, łódzkie

zaktualizowane:
9 maja 2026

210 000 zł

930 m²

226 zł/m²

Działka budowlana, ul. Klonowa

Zaktualizowane: 9 maja 2026

210 000 zł 930 m² 226 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 210 000 zł (226 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 930 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 40m; szerokość: 24m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ w odległości 250 m od ul. Klonowej w miejscowości Babiczki atrakcyjne działki budowlane z WZ w ilości 5 sztuk o powierzchni 930,00 m2 i 957,00 m2.

Działka położona w cichej i spokojnej okolicy wśród łąk, lasów w sąsiedztwie domki jednorodzinne.
Media - woda, prąd, światłowód w ulicy przy działkach.

- Przeznaczenie: budowlane
- Warunki zabudowy: domki jednorodzinne
- Kształt: regularny, prostokątny
- Wymiary: ok. (...)

Agent

Elżbieta Rogala

502 873...

502 873 740

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Rogala

502 873...

502 873 740

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Rogala

Zostaw telefon, oddzwonimy